به نام خداوند فراوانی، خداوند عشق، زیبایی و مهربانی

سلام؛

سید سعید رهبر هستم، مدیر سایت زنگ زندگی دات کام؛ مدرس موفقیت و بهبود فردی.

نمی خوام مثل اکثر دوستان بیام و داستان زندگی شخصیم رو واستون بگم و بیان کنم که چی بودم، چی شد و چی شدم! این داستانا دیگه تکراریه؛ اما هر جا که لازم باشه مطالب مهم رو تو سایت قرار می دم که چطور تونستم به مسائل عدیده ای تو زندگیم فائق بیام و راه خودمو پیدا کنم، علی رغم همه ناملایمات و مخالفت ها! پس فعلاً بمانَد…

اما به طور خیلی خلاصه: دیپلم ریاضی فیزیک، فارغ التحصیل مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه گیلان هستم. پس از تجربه تقریباً 15 ساله تو تدریس خصوصی و سرو کله زدن با کلی نوجوان و جوان و آشنایی با دغدغه ها و مسائل پیش روی اونا، تصمیم گرفتم مطالعات و تحقیقات گسترده ای درباره موضوع موفقیت تحصیلی و شغلی و بهبود فردی و بحث پر اهمیت انتخاب رشته که آینده زندگی دانش آموزای عزیز رو تعیین میکنه داشته باشم و حالا می خوام تجربیات و دانش خودمو در اختیار هر عزیزی که آیندش براش مهمه و دوس داره زندگی فوق العاده ای(نه زنده مانی و گذران عمر!) واسه خودش بسازه، قرار بدم. من تلاش می کنم که به همراه دوستام تو زنگ زندگی دات کام، بتونم تا اونجاییکه امکان داره مثمر ثمر باشم و با ارائه مطالب و موضوعات مختلف حول و حوش: بهبود فردی، سبک زندگی بهتر و موفقیت در جهت هرچه بهتر کردن زندگی هموطنام گام بردارم چون اعتقاد دارم طبق قانون کائنات، هر چه بیشتر در جهت خوبی و خیر واسه دیگران گام برداری، آرامش و خوبی های بیشتری به سمتت سرریز میشه!

اصول من و همکارام روی محتوای غنی و حذف شاخ و برگ های زائد و توضیحات اضافیه؛ ما سعی می کنیم مطالب و موضوعات مختلف رو از منابع متعدد و اشخاص معتبر و موفق مطالعه و جمع آوری کنیم و بعد از همفکری و تجزیه و تحلیل اونا، یه مطلب شسته و رُفته و قابل هضم واسه شما فراهم کنیم. به عبارتی میشه گفت که از قانون 80-20 تو کارمون استفاده می کنیم؛ مثلاً از یه موضوع صد صفحه ای 20 صفحه مفید که بیشتر از 80 درصد ارزش و اهمیت داره رو در اختیارتون قرار می دیم تا هم در وقتتون صرفه جویی بشه و هم حوصله تون سر نره و مهمتر از همه یه مطلب پر اهمیت و مفید و البته کم حجم در اختیارتون قرار بگیره.

به طور کلی مأموریت و هدف ما تلاش برای آشنایی مردم عزیز خصوصاً نوجوانان و جوانان عزیز با جنبه های مهم و پر اهمیت زندگیه که کمتر تو اجتماع و محیط های آموزشی بهشون پرداخته میشه و یا تو این روزگار پر مشغله به باد فراموشی سپرده شده تا بتونیم هر چند اندک گامی در جهت افزایش توانگری و کیفیت زندگی مردم عزیز کشورمون برداریم.

 

شاد وسلامت و ثروتمند باش