دوره فراخوان انرژی به زندگی

دوره فراخوان انرژی به زندگی

چکیده :

آیا میدانستید که بیش از نیمی از مشکلات زندگی ما به بیماری های انرژیکی محیط زندگی و کارمان مربوط است و همراستا و هماهنگ نبودن با محیط اطراف ما است که طبق قوانین فنگ شویی قابل شناسایی و درمان هستند و تا آنها را درمان نکنیم...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

آیا میدانستید که بیش از نیمی از مشکلات زندگی ما به بیماری های انرژیکی محیط زندگی و کارمان مربوط است و همراستا و هماهنگ نبودن با محیط اطراف ما است که طبق قوانین فنگ شویی قابل شناسایی و درمان هستند و تا آنها را درمان نکنیم، پیشرفت در امور کاری، ارتباطی، تحصیلی و مالی را به سختی تجربه خواهیم نمود و از آنچه کائنات برایمان مهیا کرده محروم خواهیم شد.

فرهنگ ایرانی ها با فنگ شویی عجین بوده است؛ مثلا هر روز صبح در قدیم جلوی در خانه را آب و جارو می کردند تا انرژی به چرخش دربیاید یا خانه تکانی که متعلق به فرهنگ ایرانی است باعث حرکت انرژی در خانه و رفع رکود می شود. هر روز صبح با باز کردن در و پنجره انرژی وارد خانه می شود و فرصت یک زندگی جدید را به شما می دهد. حالا چرا این زندگی جدید برای شما اتفاق نمی افتد؟چرا هر روز مشکلات شما تکرار می شود؟چرا راه زندگی شما بسته شده است و نمی توانید کاری انجام بدهید؟شما جواب این سوالات را در آموزش فنگشویی متوجه می شوید و زندگیتان به یک معجزه تبدیل می شود. انرژی تاثیر پذیر و تاثیر گذار است وقتی انرژی وارد خانه شما می شود و به تمام وسایل شما برخورد می کند و روی زندگی شما تاثیر می گذارد.

شاید از کسی شنیده باشید که می گوید:« از زمانی که وارد این خانه شدم حال و روحیه ام بهتر است »، دیگری می گوید:« از زمان تعویض خانه ام وضع مالی مان بهتر شده » و یا کس دیگری که می گوید:« بعد از سال ها اجاره نشینی در این خانه توانستم خانه ای چه بسا کوچک برای خود بخرم » و یا به عکس این قضایا. تا به حال به علت واقعی این اتفاقات و چگونگی ارتباط مستقیمی که بین خانه و افرادی که در آن زندگی می کنند فکر کرده اید؟

نکته دیگری که در کاربرد فنگ شویی وجود دارد، بررسی همین موارد مهم در زندگی است که می توانیم علت این اتفاقات را بیابیم و آن را در راستای بهتر شدن وضعیت فرد تغییر دهیم، چراکه دلیل اصلی به وجود آمدن همه این اتفاقات کیفیت وضعیت تعادل انرژی در خانه ماست.

باید بدانید اصل مهم در فنگ شویی این است که انباشتگی را از درون خود و وجودتان پاک کنید که بهترین راه از بین بردن احساسات بد و منفی مانند ترس، نفرت، حسادت، خشم، کینه، دروغ، تهمت و ... است که به آن خانه تکانی ذهنی هم گفته می شود زیرا تا این مهم صورت نگیرد انرژی درون شما به حرکت در نمی آید و در نتیجه انرژی راکد مانده و انسان را دچار افسردگی، خستگی، نگرانی و پریشانی ذهن می کند؛ بنابراین زمانی شما احساس سلامتی، شادابی می کنید که انرژیِ «چی» درون شما به حرکت درآید.
ما در تمام لحظات زندگی مان با هستی و کائنات در ارتباط هستیم هر آنچه در منزل، محل کار، اتاقمان استفاده می کنیم در واقع خواسته های خود را برای عالم هستی می فرستیم، پس در انتخاب تصاویر، تابلوها و همه وسایل دقت لازم را داشته باشیم و حواسمان باشد که چه پیامی می فرستیم؛ وقتی خواسته های خود را با فنگ شویی هم راستا کنید، به نتایج شگفت انگیزی در زندگی خود دست می یابید.

یک ضرب المثل چینی میگه:
اگرثروت یکساله می خواهید،گندم پرورش دهید.
اگرثروت ده ساله می خواهید،درخت پرورش دهید.
اگرثروت همیشگی و جاودانه می خواهید، روی خودتان کار کنید و ارزش خودتان را پرورش دهید.

برای ساختن زندگی دلخواه و رسیدن به خواسته های موردنظر، باید از انرژی های مثبت جهت رسیدن به آن خواسته استفاده کنیم زیرا این انرژی مانند شتاب دهنده ای عمل کرده و در مدت زمان کمتری ما را به آن هدف می رساند؛ از طرفی عدم دعوت انرژی به زندگی و سود نبردن از آن، در آینده ای نزدیک حسرت های فراوانی را به دنبال خواهد داشت.

از آنجایی که همه چیز در عالم هستی از جنس انرژیست و همچنین طبق نظر بزرگان اسرار کائنات در 3 مفهوم ارتعاش، فرکانس و انرژی نهفته است، محصول فراخوان انرژی به زندگی که بر پایه اصول اساسی فنگ شویی بنا نهاده شده است، کمک فراوانی به شما دوستان عزیز جهت بالا بردن سطح انرژی ارتعاشی تان کرده و مسیر رسیدن به اهدافتان را هموار می کند.

خرید محصول دوره فراخوان انرژی به زندگی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

اطلاع از جدیدترین مطالب سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید.

logo-samandehi